Autoelektričar (m/ž)

Tvrtka Auto Hrvatska Prodajno servisni centri d.o.o., članica Poslovne grupe AUTO HRVATSKA, okuplja vlastite prodajno servisne centre u Zagrebu, Varaždinu, Karlovcu, Splitu, Zadru, Osijeku, Rijeci i Pazinu. U okviru prodajno servisnih centara obavlja se prodaja novih i rabljenih gospodarskih vozila i rezervnih dijelova.

Opis posla

U skladu s trenutnim potrebama tražimo više marljivih i okretnih osoba za radno mjesto Autoelektričara (m/ž) na nekoliko lokacija - u Hrvatskom Leskovcu, Rijeci i Pazinu.
Opis posla:
- ispitivanje tehničke ispravnosti i dijagnosticiranje kvarova na gospodarskim vozilima
- servisiranje i održavanje gospodarskih vozila

Uvjeti

- SSS autoelektričar
- prednost je radno iskustvo u radu s gospodarskim vozilima, ali ne i uvjet
- vozačka dozvola B kategorije

Što nudimo

Izabranim osobama nudimo:
- rad u stabilnoj tvrtki s dugom tradicijom i čvrstom pozicijom na tržištu
- rad u modernom i dinamičnom okruženju
- primjerene uvjete rada te prostore i opremu za rad
- mogućnost usavršavanja i školovanja
- brojne dodatne pogodnosti za zaposlenike (susreti zaposlenika, sportske rekreacije, naknada za topli obrok, božićnica, nagradni dodaci)

vrh stranice